€ / EUR

Vyberte menu
 Kontakt:  +421 907 34 06 09    E-mail: info@svetsemien.sk   

logo template4

NATRIA bariéra proti slimákom a slizniakom 1,5 kg

VÝPREDAJ
Záručná doba: do 11/2021
Dostupnosť: nie je skladom
2.50

NATRIA bariéra proti slimákom a slizniakom je tvorená attapulgitom, čo je prírodný ílovitý minerálny materiál. Jeho špecifické vlastnosti pôsobia na slimáky a slizniaky dehydračne. Po kontakte s týmto materiálom sa stiahnu späť a neprekročia vytvorenú bariéru. Jeho vlastnosti nepredstavujú nebezpečenstvo pre ľudí alebo domáce zvieratá či voľne žijúce zvieratá.

Návod na použitie:
Hneď ako sa objaví nezbezpečenstvo výskytu slimákov a slizniakov, aplikujte Natria bariéra proti slimákom a slizniakom okolo zeleniny alebo okrasných rastlín. Uistite sa, že slimáky a slizniaky nie sú na rastlinách a potom aplikujte Natria bariéra proti slimákom a slizniakom vo vzdialenosti 2 - 3 cm od jednotlivých rastlín tak, že vytvoríte súvislý kruh okolo rastliny, ktorý ochráni určenú plochu. Podobne postupujte u rastlín v kvetináčoch alebo truhlíkoch, kde sa vytvorí ochranný kruh okolo kvetináča.  U záhonov aplikujte Natria bariéra proti slimákom a slizniaom po hranicu zákona. Balenie postačí na cca. na 5 bežných metrov. 

Granule pôsobia dlhodobo (pri zvlhnutí opakovane oschnú bez toho, aby sa rozpadli), ale po silnejšom daždi je odporúčané pridať prípavok na už ošetrené plochy. Rovnako po akéjkoľvek manipuácií so zeminou (okopávanie, odburiňovanie) je potrebné Natria baréria proti slimákom a slizniakom znovu aplikovať. Aplikáciu neuskutočňujte vo vetre, aby nedochádzalo k úletu prípravku. Pokiaľ už ochrana nie je potrebná, môžete granule zapraviť do pôdy. Ich vlastnosti zlepšujú štruktúru a pórovitosť zeminy.