€ / EUR

Vyberte menu

Kč / CZK

€ / EUR

 Kontakt:  +421 907 34 06 09    E-mail: info@svetsemien.sk   

logo template4

Výživa pre izbové rastliny 35 ml

Dostupnosť: skladom
1.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Výživa pre izbové rastliny je inovatívne hnojivo určené na regenaráciu všetkých odrôd izbových rastlín. Pravidelné používanie hnojiva má priaznivý vplyv na dobrú kondíciu koreňového systému, zbezpečuje zdravý vzhľad a svieže zelené sfarbenie listov. Toto hnojivo je pripravené na okamžité použitie a vďaka automatickému dávkovaniu pomocou špeciálneho aplikátora je jeho používanie jednoduché a pohodlné.

Rozsah a spôsob použitia: Výživa pre izbové rastliny bola navrhnutá tak, aby mohla byť použitá celoročne. Je nutné mať na pamäti, že rastliny pestované v nádobách patria medzi tropické rastliny, u ktorých vegetačné obdobie v priaznivých podmienkach trvá po celý rok. Preto je dobré za účelom získania čo možno najlepších výsledkov pestovania vytvoriť pre nich vhodné podmienky počas všetkých 12 mesiacov v roku. Hnojivo aplikujte raz mesačne, vždy jeden aplikátor ku každej rastline.

Aplikácia

  • Odlomte špičku aplikátora na vyznačenom (narezanom) mieste.
  • Vložte koncovku aplikátora do substrátu tak, aby hnojivo mohlo voľne vytekať.
  • Aby ste sa uistili, že sa koncovka aplikátora v okamihu vloženia do zeminy neupchala, odporúčame aplikátor raz zľahka stlačiť, za účelom jeho uvoľnenia.
  • Aplikátor ponechajte zasunutý v substráte až do jeho úplného vyprázdnenia.
  • Po vyprázdnení aplikátor vyberte zo substrátu.
  • Pri správnom zalievaní účinkuje výrobok nepretržite po dobu až 4 týždňov, aj keď roztok vytečie do substrátu oveľa skôr.

Predaj po 1 kuse (35 ml)