€ / EUR

Vyberte menu

Kč / CZK

€ / EUR

 Kontakt:  +421 907 34 06 09    E-mail: info@svetsemien.sk   

logo template4

Biopon Elixír Duo Universal 35 ml

Dostupnosť: skladom
1.25 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Biopon Elixír Duo Universal je inovatívny, dvojzložkový prípravok na výživu a rýchlu regeneráciu okrasných rastlín pestovaných doma alebo na balkóne, ktorý obsahuje humínové a fulvové kyseliny. Odporúčame najmä na rastliny, ktoré trpia rôznymi problémami (pomalý rast, nedostatočné kvitnutie, nezdravý vzhľad), ale možno ho tiež použiť ako prevenciu na zachovanie zdravia rastlín. Zelený kondicionér s makroživinami poskytuje rastlinám základné živiny potrebné pre rast a kvitnutie a hnedý regeneračný prípravok bohatý na humínové kyseliny ju posilňuje, zmierňuje stres spôsobený presádzaním alebo nesprávnou starostlivosťou a znova navodzuje rovnováhu. Kombinácia kondicionéru a regeneračného prípravku obnovuje vitalitu rastlín, ich zdravý vzhľad a tiež krásne farby kvetov a listov. Použitie dvojzložkového aplikátora umožňuje správne dávkovanie kondicionéru a regeneračného prípravku súčasne a vyniká jednoduchosťou použitia. Pretože sú obe tekutiny uskladnené v samostatných zásobníkoch, zachovávajú si dlhšiu účinnosť. Po ich zmiešaní v pôde rastliny sa ľahšie vstrebávajú ako živiny, tak aj látky s regeneračnými účinkami. 

Použite jeden aplikátor na jednu hnojenú rastlinu raz za mesiac. 

Aplikácia

  • Odlomte špičku aplikátora na vyznačenom mieste.
  • Aplikátor zasuňte do pôdy tak, aby oba prípravky mohli voľne vytekať. Ak je potrebné, ľahko stlačne aplikátor, aby došlo k jeho odblokovaniu. 
  • Nechajte aplikátor v pôde, kým nie je úplne prázdny. Pri pravidelnom zalievaní si elixír svoju účinnosť zachováva až po 4 týždne, aj keď prípravok preteká do pôdy oveľa skôr. 

Predaj po 1 kuse (35 ml)