€ / EUR

Vyberte menu
 Kontakt:  +421 907 34 06 09    E-mail: info@svetsemien.sk   

logo template4

MULTIROSE 50 ml

Záručná doba: 11/2022
Dostupnosť: nie je skladom
4.90 ks

MULTIROSE je kombinovaný insekticídny a fungicídny prípravok - insekticídna zložka pôsobí kontaktne, fungicídna systémovo. Účinkuje na vošky a na škodlivé motýle (húsenice) a tiež proti hubovým chorobám (múčnatka, čierna škvrnitosť, hrzde) vyskytujúcich sa na ružiach a ďalších okrasných rastlinách. Je použiteľný vo vonkajšom prostredí i v skleníkoch. 

Účinná látka: Deltamethrin 0,5 g/l (0,05%), Tebuconazole 10 g/l (1%)

Pokyny pre aplikáciu: 
Dávka prípravku je 75 - 150 ml/100m2 (t. j. 10 ml na 1 l vody)
Dávka vody je 7,5 - 15 l/100m2

Termín aplikácie: od začiatku výskytu škodlivého organizmu. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné opakovať, maximálne 6x za vegetáciu, interval medzi ošetreniami je 10 až 14 dní. 

Ruže ošetrujte proti čiernej škvrnitosti a hrzdiam prvýkrát pri vytváraní listov na jar a opakujte po 10 dňoch. Proti voškám a húseniciam aplikujte prípravok pri prvých príznakoch výskytu škodcu. Postrek neaplikujte za intenzívneho slnečného svitu a v období kvitnutia, najlepšie v podvečer alebo skoro ráno. Neaplikujte za sucha, kedy sú suché korene rastlín. Niektoré citlivé okrasné rastliny (najmä v skleníku) môžu po postreku čiastočne zmeniť farbu alebo sa vytvoria škvrny, ale rast je normálny  a zmena farby nie je trvalá. Pred ošetrením okrasných rastlín overte citlivosť na menšom počte rastlín/menšej ploche. 
Prípravok môže zanechať škvrny na poréznych povrchoch. 

 

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku. 

Podobné produkty