€ / EUR

Vyberte menu

Kč / CZK

€ / EUR

 Kontakt:  +421 907 34 06 09    E-mail: info@svetsemien.sk   

logo template4

Baklažán - ZMES FARIEB 30 semien

Výrobca: SEMO
Dostupnosť: skladom
2.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BAklažán ZMES FARIEB - tri odrody (Beatrice F1, Clara F1, Serena F1) s rôznou farbou plodu prispôsobené chladnejším klimatickým podmienkam. Plody vajcovitého tvaru majú tmavofialový, svetlo fialový a biely lesklý povrch a pevnú, smotanovo bielu dužinu. Rastliny sú pevné a kompaktné. Osivo v zmesi je farebne rozlíšené, farba semien zodpovedá farbe plodov.

BEATRICE F1 (svetlo fialový) poloraný hybrid – okrúhly ovál, 350-400 g, ľahko rebrovaný, s typickým sfarbením lila, vhodný do skleníka a pre pole. Stredná rastlina, s vysokou produkciou aj v lete. Svetlo-fialové sfarbenie je jedinečné. Dužina je biela a pri varení nezhnedne.

CLARA F1 (biely) poloraný hybrid – strednej veľkosti, prispôsobivý, do skleníka a pre pole. Plod je oválny a mierne rebrovaný, má mäsitú konzistenciu, šupka je bielej farby.

SERENA F1 (čierno-fialový) skorý hybrid, vhodný do skleníka aj pre pole. Rastlina hustá, strednej veľkosti, fialovo-čierne farebné plody. Dužina je mäsitá a je dobre odolná proti zhnednutiu po rozkrájaní.